PHILIPS 55PFL8008S

87.999,00 ден.   Спореди

55'' (140 СМ.) LED ТЕЛЕВИЗОР 3D LED SMART TV, FULL HD - 1920Х1080Р SMART TV - OPEN BROWSER, FACEBOOK, TWITTER DLNA AMBILIGHT XL 3 SIDED 1400HZ PMR, MICRO DIMMING, PERFECT PIXEL HD ENGINE,DUAL CORE WIF...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 87.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


55'' (140 СМ.) LED ТЕЛЕВИЗОР 3D LED SMART TV, FULL HD - 1920Х1080Р SMART TV - OPEN BROWSER, FACEBOOK, TWITTER DLNA AMBILIGHT XL 3 SIDED 1400HZ PMR, MICRO DIMMING, PERFECT PIXEL HD ENGINE,DUAL CORE WIFI - ВГРАДЕН АДАПТЕР SKYPE CAMERA - ВГРАДЕНА DVB-T/T2/C/S2, HBBTV ACTIVE 3D (2 КОМ.,ВО КОМПЛЕТ) POINTER + KEYBOARD RC, MYREMOTE APP HD STEREO 3D WOOX (25 W) Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи