PHILIPS 50PFH6550

PHILIPS 50PFH6550

37.999,00 ден.   Спореди

50"(126CM) LED ТЕЛЕВИЗОР ANDROID™ 5.0 (LOLLIPOP) AMBULIGHT; DUAL CORE; 8GB & EXPANDABLЕ FULL HD - РЕЗОЛУЦИЈА 1920X1080P; 800HZ PMR 3D READY, 2D/3D PERFECT PIXEL HD, PERFECT NATURAL MOTION, MICRO D...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 37.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


50"(126CM) LED ТЕЛЕВИЗОР ANDROID™ 5.0 (LOLLIPOP) AMBULIGHT; DUAL CORE; 8GB & EXPANDABLЕ FULL HD - РЕЗОЛУЦИЈА 1920X1080P; 800HZ PMR 3D READY, 2D/3D PERFECT PIXEL HD, PERFECT NATURAL MOTION, MICRO DIMMING PRO ДИГИТАЛЕН ТЈУНЕР (DVB-T/C,MPEG4) SMART TV - WEB BROWSER WI-FI DIRECT - SIMPLY SHARE,MIRACAST INCREDIBLE SURROUND, CLEAR SOUND - 20W RMS USB PLAY&REC 4XHDMI;3XUSB;COMPONENT;SCART;LAN;OPTICAL OUT Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи