PHILIPS 50PFH6510

PHILIPS 50PFH6510

41.999,00 ден.   Спореди

50" (126 СМ) FULL HD LED ANDROID ТЕЛЕВИЗОР ДВОСТРАН AMBILIGHT ДВОЈАДРЕН ПРОЦЕСОР PERFECT PIXEL HD SMART TV, ВГРАДЕН WI-FI 800HZ PMR, PERFECT NATURAL MOTION, MICRO DIMMING PRO ВГРАДЕНИ ТУНЕРИ -DVB-T2/C...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 41.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


50" (126 СМ) FULL HD LED ANDROID ТЕЛЕВИЗОР ДВОСТРАН AMBILIGHT ДВОЈАДРЕН ПРОЦЕСОР PERFECT PIXEL HD SMART TV, ВГРАДЕН WI-FI 800HZ PMR, PERFECT NATURAL MOTION, MICRO DIMMING PRO ВГРАДЕНИ ТУНЕРИ -DVB-T2/C 4XHDMI, 3XUSB, Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи