PHILIPS 43PUS6401/12

PHILIPS 43PUS6401/12

40.999,00 ден.   Спореди

43"(108CM)4K ULTRA HD SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:3840X2160 1000HZ PICTURE PERFORMANCE INDEX ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ ANDROID TV QUAD CORE ПРОЦЕСОР AMBILIGHT 2 ТЕХНОЛОГИЈА PIXEL PLUS ULTRA HD ENGINE MICRO DIMMIN...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 40.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


43"(108CM)4K ULTRA HD SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:3840X2160 1000HZ PICTURE PERFORMANCE INDEX ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ ANDROID TV QUAD CORE ПРОЦЕСОР AMBILIGHT 2 ТЕХНОЛОГИЈА PIXEL PLUS ULTRA HD ENGINE MICRO DIMMING PRO GOOGLE PLAY,CLOUD GAMING DTS PREMIUM SOUND,CLEAR SOUND,SMART SOUND КОНЕКЦИЈА 4XHDMI PORTS,3XUSB ТЈУНЕР DVB-T/C/S2 ВГРАДЕН WI-FI Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка