PHILIPS 43PUH4900

PHILIPS 43PUH4900

24.999,00 ден.   Спореди

43 "(108 СМ) 4K ULTRA HD LED ТЕЛЕВИЗОР ПРОЦЕСОР DUAL-CORE PIXEL PLUS HD 400HZ PMR, PERFECT NATURAL MOTION, MICRO DIMMING УЛТРА ТЕНКА РАМКА ТЈУНЕРИ DVB-T2 / C КОНЕКЦИЈА4XHDMI Стандардна гаранција 24 ме...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 24.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


43 "(108 СМ) 4K ULTRA HD LED ТЕЛЕВИЗОР ПРОЦЕСОР DUAL-CORE PIXEL PLUS HD 400HZ PMR, PERFECT NATURAL MOTION, MICRO DIMMING УЛТРА ТЕНКА РАМКА ТЈУНЕРИ DVB-T2 / C КОНЕКЦИЈА4XHDMI Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка