PHILIPS 42PUS7809

44.999,00 ден.   Спореди

42" (107 CM.) LED TEЛЕВИЗОР 4K ULTRA HD РЕЗОЛУЦИЈА - 3840X2160 600HZ PMR ULTRA/PERFECT NATURAL MOTION,MICRO DIMMING PRO PIXEL PRECISE ULTRA HD ПРОЦЕСОР - QUAD CORE 3D PASSIVE / 2 PLAYER FULL SCREEN GA...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 44.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


42" (107 CM.) LED TEЛЕВИЗОР 4K ULTRA HD РЕЗОЛУЦИЈА - 3840X2160 600HZ PMR ULTRA/PERFECT NATURAL MOTION,MICRO DIMMING PRO PIXEL PRECISE ULTRA HD ПРОЦЕСОР - QUAD CORE 3D PASSIVE / 2 PLAYER FULL SCREEN GAMING - READY KOНВЕРТИРАЊЕ 2D-3D AMBILIGHT - 2 SIDED ИНТЕГРИРАН WI-FI / WEB BROWSER,FACEBOOK,YOU TUBE,SKYPE SMART STEREO,AMBI WOOX,NATURAL SOUND - 25W RMS USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) СНИМАЊЕ НА USB HDD,ОД DVB DVB-T/T2/C/S/S2 MPEG4 4XHDMI;3XUSB;COMPONENT;SCART;LAN,OPTICAL OUT ДВОСТРАН ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ (ТАСТАТУРА) 4KOM. X 3D ОЧИЛА,ВО КОМПЛЕТ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи