PHILIPS 40PUH6400

PHILIPS 40PUH6400

26.999,00 ден.   Спореди

40 "(102 СМ) 4K UHD LED ANDROID ТЕЛЕВИЗОР DUAL-CORE ПРОЦЕСОР SMART TV, ВГРАДЕН WI-FI 700HZ PMR, PIXEL PLUS ULTRA HD, NATURAL MOTION, MICRO DIMMING PRO ТЈУНЕРИ -DVB-T / T2 / C КОНЕКЦИЈА4XHDMI, 3XUSB, С...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 26.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


40 "(102 СМ) 4K UHD LED ANDROID ТЕЛЕВИЗОР DUAL-CORE ПРОЦЕСОР SMART TV, ВГРАДЕН WI-FI 700HZ PMR, PIXEL PLUS ULTRA HD, NATURAL MOTION, MICRO DIMMING PRO ТЈУНЕРИ -DVB-T / T2 / C КОНЕКЦИЈА4XHDMI, 3XUSB, Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка