PHILIPS 32PFL5604H LCD-TV

PHILIPS 32PFL5604H LCD-TV

56.876,00 ден.   Спореди

Стилот и перформансите се среќаваат во едно комплетно искуство. Со комбинирање на целосно HD екран, Pixel Plus HD и звук од невидливите звучници, овој LCD TV овозможува целосно филмско искуство. ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 56.876,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стилот и перформансите се среќаваат во едно комплетно искуство. Со комбинирање на целосно HD екран, Pixel Plus HD и звук од невидливите звучници, овој LCD TV овозможува целосно филмско искуство. EasyLink технологијата Ви овозможува потполна контрола над TV апаратот, а преку HDMI портата можат да се приклучат и други уреди кои можат да се управуваат со еден далечински управувач.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи