PHILIPS 32PFH5500

PHILIPS 32PFH5500

18.999,00 ден.   Спореди

32"(81CM) ANDROID LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD LED SMART WITH ANDROID TV, 1920X1080P PERFECT MOTION RATE 200 HZ ANDROID OS, GOOGLE PLAY, GOOGLE CAST, SMART APPS MICRO DIMMING, PIXEL PLUS HD, DUAL CORE HDMI X...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


32"(81CM) ANDROID LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD LED SMART WITH ANDROID TV, 1920X1080P PERFECT MOTION RATE 200 HZ ANDROID OS, GOOGLE PLAY, GOOGLE CAST, SMART APPS MICRO DIMMING, PIXEL PLUS HD, DUAL CORE HDMI X4, 3XUSB 2.0, WI-FI MIRACAST, SPORTIFY CONNECT DVB-T, DVB-C, MPEGE Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка