PHILIPS 32" LCD TV, Model: 32PFL3605H/12, Full HD LCD TV, 400 cd/m2, 5ms, 50Hz, , DVB-T Tuner, Contrast 50000:1, 20W RMS, DVB-T (MPEG4), EPG

15.846,00 ден.   Спореди

PHILIPS 32" LCD TV, Model: 32PFL3605H/12, Full HD LCD TV, 400 cd/m², 5ms, 50Hz, , DVB-T Tuner, Contrast 50000:1, 20W RMS, DVB-T (MPEG4), EPG


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 15.846,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PHILIPS 32" LCD TV, Model: 32PFL3605H/12, Full HD LCD TV, 400 cd/m², 5ms, 50Hz, , DVB-T Tuner, Contrast 50000:1, 20W RMS, DVB-T (MPEG4), EPG

Дијагонала 32'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи