PHILIPS 24PHH4000/88

PHILIPS 24PHH4000/88

9.999,00 ден.   Спореди

"24""(61CM) LED ТЕЛЕВИЗОР HD READY (1366X768P) DIGITAL CRYSTAL CLEAR, 100HZ (PMR) HIGH ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ ДИГИТАЛЕН ТЈУНЕР (DVB-T/C,MPEG4) USB МЕДИА ПЛЕЕР 2 X HDMI, USB, PC-IN, SCART" Стандардна гаран...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


"24""(61CM) LED ТЕЛЕВИЗОР HD READY (1366X768P) DIGITAL CRYSTAL CLEAR, 100HZ (PMR) HIGH ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ ДИГИТАЛЕН ТЈУНЕР (DVB-T/C,MPEG4) USB МЕДИА ПЛЕЕР 2 X HDMI, USB, PC-IN, SCART" Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи