PETROMAX HK 500 ламба

9.086,00 ден.   Спореди

Од Амазон до Азија: Petromax HK 500 е вистинска легенда, затоа што е рачно изработена # 8203; од високо квалитетни материјали и метални делови кои се исклучително отпорни на удари и корозија. Со своит...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.086,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Од Амазон до Азија: Petromax HK 500 е вистинска легенда, затоа што е рачно изработена # 8203; од високо квалитетни материјали и метални делови кои се исклучително отпорни на удари и корозија. Со своите 400 W има одлична осветлувачка сила, со опција за прилагодување. Благодарение на испарувачот на гориво може да работи и до 8 часа со 1 литар парафин. Може да се користи како независен извор на светлина, за итно светло и греење.
Опрема што се испорачува без абажур.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка