PETROMAX ОГНООТПОРНО СТАКЛО

1.003,00 ден.   Спореди

Цилиндричното огноотпорно стакло од Petromax од борсиликатен гел, оригинално произведено од компанијата Дуран Груп во Мајнц (поранешна Schott), се инсталира лесно и има совршен состав.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.003,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Цилиндричното огноотпорно стакло од Petromax од борсиликатен гел, оригинално произведено од компанијата Дуран Груп во Мајнц (поранешна Schott), се инсталира лесно и има совршен состав.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка