Performance r est (500ml)

880,00 ден.   Спореди

Performance r est (500ml) haarspray strong control. Професионален лак за екстра јака цврстина кој добро ја фиксира фризурата, воедно чувајќи го сјајот и виталноста на влакното. Погоден за сите видови ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 880,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Performance r est (500ml) haarspray strong control. Професионален лак за екстра јака цврстина кој добро ја фиксира фризурата, воедно чувајќи го сјајот и виталноста на влакното. Погоден за сите видови на фризури.Лесно се отсранува со чешлање без да остави траги. Се прска од околу 30см растојание.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка