Pentium Pro 200MHz

Pentium Pro 200MHz

1.469,00 ден.   Спореди

Pentium Pro 200MHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.469,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Pentium Pro 200MHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка