Pelinkovac + 2 glass

Pelinkovac + 2 glass

525,00 ден.   Спореди

Производител: Badel 1862
Шифра на производ: 351162
UPC: 3850112110558
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 31
Потекло : Хрватска
Категорија : Хербал Ликер


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 525,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Badel 1862
Шифра на производ: 351162
UPC: 3850112110558
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 31
Потекло : Хрватска
Категорија : Хербал Ликер

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи