PATTEX SUPERMATIC пиштол со топол лепак

6.785,00 ден.   Спореди

2 PCT технологијата од Pattex навистина ја загрева работата. Supermatic 200PLUS побрзо загрева, температурата пстанува на 210 °C и силата на лепење се зголемува за 3 нивоа! Станицата за држење/полнење...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.785,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2 PCT технологијата од Pattex навистина ја загрева работата. Supermatic 200PLUS побрзо загрева, температурата пстанува на 210 °C и силата на лепење се зголемува за 3 нивоа! Станицата за држење/полнење е погодна за работното место; пиштолот за лепење може да се користи со и без кабел, и е секогаш подготвен за употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка