Patch Panel, 1U with 6 SC Duplex MM Couplers, black

5.112,00 ден.   Спореди

Patch Panel, 1U with 6 SC Duplex MM Couplers, black ECO 19" Patch Panels, 1U, sliding, pre assembled with couplings, black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.112,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Patch Panel, 1U with 6 SC Duplex MM Couplers, black ECO 19" Patch Panels, 1U, sliding, pre assembled with couplings, black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка