Patch Panel, 1U with 24 LC Duplex SM Couplers

12.809,00 ден.   Спореди

Patch Panel, 1U with 24 LC Duplex SM Couplers ECO 19" Patch Panels, 1U, sliding, pre assembled with couplings, Light grey


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 12.809,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Patch Panel, 1U with 24 LC Duplex SM Couplers ECO 19" Patch Panels, 1U, sliding, pre assembled with couplings, Light grey

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка