Patch Panel 1U for 6 SC Duplex

4.625,00 ден.   Спореди

Patch Panel 1U for 6 SC Duplex 19" Patch Panels, 1U, sliding, empty


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.625,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Patch Panel 1U for 6 SC Duplex 19" Patch Panels, 1U, sliding, empty

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка