Patch Cord SC/APC-SC/APC (3 m)

215,00 ден.   Спореди

Description It is used for connect between optical transmitter, optical receiver or optical coupler with adopter and fiber. With single or double connector and there are several connector type such as...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 215,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Description It is used for connect between optical transmitter, optical receiver or optical coupler with adopter and fiber. With single or double connector and there are several connector type such as SC/APC-SC/APC, SC/APC-SC/PC, with 3-10m length or according to customer’s request. Feature Low insertion loss High return loss High stability and reliability

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка