Parallel port PCI add-on card Gembird LPC1
Parallel port PCI add-on card Gembird LPC1
Parallel port PCI add-on card Gembird LPC1

Parallel port PCI add-on card Gembird LPC1

516,00 ден.   Спореди

LPC-1 parallel port PCI add-on card

PCI parallel port add-on card

Provides high-speed parallel port for any PC with at least one free PCI slot.

Features:
* High-speed ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 516,00 ден.

пред 5 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 530,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 547,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LPC-1 parallel port PCI add-on card

PCI parallel port add-on card

Provides high-speed parallel port for any PC with at least one free PCI slot.

Features:
* High-speed (UART 16C550C)
* Automatic distribution of IRQ and I/O address
* Jumperless, settings changeable by software
* 32 bits PCI 2.1 bus
* Supported by Windows 95/98/98SE/2000/ME/NT4.0/XP, Linux, DOS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка