Paradox SP4000-Аларм жичан

10.990,00 ден.   Спореди

Панел SP4000 Stay D, од 4 до 32 зони, Трансформатор 30VA, батерија 7Ah/12, BOX 11x11,LED тастатура со 10 зони nК636, сензор за движење Dg55\\\\r\\\\nСирена со флешер SV2002N


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 10.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Панел SP4000 Stay D, од 4 до 32 зони, Трансформатор 30VA, батерија 7Ah/12, BOX 11x11,LED тастатура со 10 зони nК636, сензор за движење Dg55\\\\r\\\\nСирена со флешер SV2002N

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка