Paradox MG6250-Аларм безжичан

14.990,00 ден.   Спореди

Безжичен панел 433 Mhz MG625nдалечинско REM15. 2 партиции 64 безжични зони,16 корисници меморија до 256 настани.Вградена сирена 90dB. Безжичен инфрацрвен детектор PMD1P+SB469 со држач


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 14.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безжичен панел 433 Mhz MG625nдалечинско REM15. 2 партиции 64 безжични зони,16 корисници меморија до 256 настани.Вградена сирена 90dB. Безжичен инфрацрвен детектор PMD1P+SB469 со држач

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка