Paper Fabriano A4 80g 500pcs

190,00 ден.   Спореди

Natural paper. Very good whiteness. Produced with 100% of E.C.F. pulp (Elemental Chlorine Free). Acid free with alkaline reserve to guarantee long permanence - Long Life (ISO 9706).
Ideal for copi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 190,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Natural paper. Very good whiteness. Produced with 100% of E.C.F. pulp (Elemental Chlorine Free). Acid free with alkaline reserve to guarantee long permanence - Long Life (ISO 9706).
Ideal for copies, laser and inkjet prints, fax.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка