PANASONIC TX-L55ET60E

53.999,00 ден.   Спореди

55" ( 139 СМ.) 3D LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD - 1920 Х 1080Р 600 HZ BLS LED ОСВЕТЛУВАЊЕ WI-FI / SMART VIERA ИНТЕРНЕТ TV ,SKYPE ,DLNA,SWIPE & SHARE 2.0, REMOTE APP 2 DVB-T, DVB-C MPEG4 V-AUDIO SURROUND -...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 53.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


55" ( 139 СМ.) 3D LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD - 1920 Х 1080Р 600 HZ BLS LED ОСВЕТЛУВАЊЕ WI-FI / SMART VIERA ИНТЕРНЕТ TV ,SKYPE ,DLNA,SWIPE & SHARE 2.0, REMOTE APP 2 DVB-T, DVB-C MPEG4 V-AUDIO SURROUND - 2.1 (2X4 W + 10W.) USB/SD МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) 3D - ОЧИЛА X2 KOM. ВO КОМПЛЕT HDMI X 3, USB, SCART, СЛОТ ЗА SD КАРТИЧКА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи