PANASONIC TX-L55ET5E

49.999,00 ден.   Спореди

55' (139 CM) LED LCD TB 3D FULL-HD 1920 X 1080 P 4 X 3D ОЧИЛА ВО КОМПЛЕТ 2D - 3D KОНВЕРЗИЈА 300HZ BACKLIGHT SCANNING TECHNOLOGY DVB T/C MPEG 4 V-AUDIO SURROUND SD/USB МЕДИА ПЛЕЕР : DIVXPLUSHD/WMV/MKV/...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 49.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


55' (139 CM) LED LCD TB 3D FULL-HD 1920 X 1080 P 4 X 3D ОЧИЛА ВО КОМПЛЕТ 2D - 3D KОНВЕРЗИЈА 300HZ BACKLIGHT SCANNING TECHNOLOGY DVB T/C MPEG 4 V-AUDIO SURROUND SD/USB МЕДИА ПЛЕЕР : DIVXPLUSHD/WMV/MKV/AVI/MP4/MOV, MP3/AAC/WMA PRO/FLAC, JPEG/MPO USB PVR RECORDING VIERA CONNECT WIFI (WEB BROWSER),DLNA 4XHDMI,3XUSB,COMPONENT,COMPOSITE,SCART,PC,OPTICAL OUT УНИКАТЕН "SLIM" ДИЗАЈН Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи