PANASONIC TX-55AS640E

64.999,00 ден.   Спореди

55" (139 CM.) 3D LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА - 1920Х1080Р АCTIVE 3D 1200 HZ BLS IFC VR-AUDIO TRUE SURROUND - 20W RMS BRILIANT CONTRAST DOLBY DIGITAL PLUS/ DTS 2.0+DIGITAL OUT ИНТЕГРИРАН WI-FI - W...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 64.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


55" (139 CM.) 3D LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА - 1920Х1080Р АCTIVE 3D 1200 HZ BLS IFC VR-AUDIO TRUE SURROUND - 20W RMS BRILIANT CONTRAST DOLBY DIGITAL PLUS/ DTS 2.0+DIGITAL OUT ИНТЕГРИРАН WI-FI - WEB BROWSER;INTERNET APPS. MY HOME SCREEN,MY STREAM,VOICE ASSISTANT,SWIPE & SHARE ДАЛЕЧИНСКО СО ТАЧПАД И МИКРОФОН ЗА ГОВОРНИ КОМАНДИ ПРОЦЕСОР - DUAL CORE PLUS DISPLAY MIRRORING / DLNA AМБИЕНТАЛЕН СЕНЗОР USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) СНИМАЊЕ НА USB HDD,ОД DVB DVB-T/T2/C MPEG4 3XHDMI;2XUSB;SCART;COMPONENT;AV;LAN;DIGITAL OUT Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи