PANASONIC Splt Sistem Инвертер Киматизер RE12NKX INV

PANASONIC Splt Sistem Инвертер Киматизер RE12NKX INV

39.990,00 ден.   Спореди

PANASONIC Splt Sistem Инвертер Киматизер RE12NKX INV, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, Моќност 3,5KW на ладење (од 16 до 43 степени целзиусови), 4,25KW на греење (од 5 до 24 с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 39.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PANASONIC Splt Sistem Инвертер Киматизер RE12NKX INV, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, Моќност 3,5KW на ладење (од 16 до 43 степени целзиусови), 4,25KW на греење (од 5 до 24 степени целзиусови), One Touch филтер, опција за отклонување на лоши миризби, 4 брзини на вентилаторот, усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, Тајмер, Auto Restart, Auto Changeover, Далечински управувач, Гас за разладување R-410, компресор

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка