PANASONIC SC-HC35EP-K

9.999,00 ден.   Спореди

МИКРО СИСТЕМ
МОЌНОСТ 2X20 W
FM/AM RADIO,CD/MP3 PLAYER
USB 2.0; -МОТОРИЗИРАНА КЛИЗНА ВРАТА
УНИВЕРЗАЛНО ПОСТОЉЕ ЗА IPOD / IPHONE
ПРОГРАМАБИЛЕН ТАЈМЕР
Стандардна гаранција...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИКРО СИСТЕМ
МОЌНОСТ 2X20 W
FM/AM RADIO,CD/MP3 PLAYER
USB 2.0; -МОТОРИЗИРАНА КЛИЗНА ВРАТА
УНИВЕРЗАЛНО ПОСТОЉЕ ЗА IPOD / IPHONE
ПРОГРАМАБИЛЕН ТАЈМЕР
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи