PANASONIC SC-EN38E-K

6.999,00 ден.   Спореди

МИНИ СИСТЕМ
МАКСИМАЛНА МОЌ 6 W RMS
РЕПРОДУКЦИЈА CD;CD-R;CD-RW;MP3
ДАЛЕЧИСКИ УПРАВУВАЧ
USB ВЛЕЗ
FM РАДИО СО МЕМОРИЈА ЗА 32 СТАНИЦИ
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИНИ СИСТЕМ
МАКСИМАЛНА МОЌ 6 W RMS
РЕПРОДУКЦИЈА CD;CD-R;CD-RW;MP3
ДАЛЕЧИСКИ УПРАВУВАЧ
USB ВЛЕЗ
FM РАДИО СО МЕМОРИЈА ЗА 32 СТАНИЦИ
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи