PANASONIC RP-HV260E-W

599,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ ЗА ВО УВО
104 DB
ФРЕКФЕНЦИСКИ РАСПОН 10-25000 HZ


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ ЗА ВО УВО
104 DB
ФРЕКФЕНЦИСКИ РАСПОН 10-25000 HZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка