PANASONIC RP-HV260E-A
PANASONIC RP-HV260E-A
PANASONIC RP-HV260E-A

PANASONIC RP-HV260E-A

599,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ
ФРЕКФЕНЦИСКИ РАСПОН 10-25000 HZ
ОСЕТЛИВОСТ 104DB
КАБЕЛ 1.2М


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ
ФРЕКФЕНЦИСКИ РАСПОН 10-25000 HZ
ОСЕТЛИВОСТ 104DB
КАБЕЛ 1.2М

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка