PANASONIC RP-HT65AE-K

599,00 ден.   Спореди

PANASONIC СЛУШАЛКИ
БОЈА ЦРНА
ФРЕКФЕНЦИСКИ РАСПОН 14HZ-24HZ
ОСЕТЛИВОСТ 102 DB
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PANASONIC СЛУШАЛКИ
БОЈА ЦРНА
ФРЕКФЕНЦИСКИ РАСПОН 14HZ-24HZ
ОСЕТЛИВОСТ 102 DB
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка