PANASONIC RP-HNJ300E-W
PANASONIC RP-HNJ300E-W
PANASONIC RP-HNJ300E-W

PANASONIC RP-HNJ300E-W

799,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ ЗА ВО УВО
ФРЕКФЕНЦИСКИ РАСПОН 6-24000HZ


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 799,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ ЗА ВО УВО
ФРЕКФЕНЦИСКИ РАСПОН 6-24000HZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка