PANASONIC RP-HNJ200E-W

499,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ ЗА ВО УВО
16 OHM
104 DB
ФРЕКФЕНЦИСКИ РАСПОН 6-25KHZ


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ ЗА ВО УВО
16 OHM
104 DB
ФРЕКФЕНЦИСКИ РАСПОН 6-25KHZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка