PANASONIC RP-DJS200E-W, Headphones White

873,00 ден.   Спореди

PANASONIC RP-DJS200E-W
• Headphones White
• Closed-back
• hi-fi and monitoring street-style headphones for the young DJ generation
• New 28 mm driver unit for clear highs and mids<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 873,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PANASONIC RP-DJS200E-W
• Headphones White
• Closed-back
• hi-fi and monitoring street-style headphones for the young DJ generation
• New 28 mm driver unit for clear highs and mids
• and dynamic acoustic pattern with powerful bass
• Single Side Monitoring thanks to the flexible earpieces
• Frequency range 12 Hz to 25 kHz; 1.2 m cable
• Box contents: RP-DJS200E-A headphones in blue; 6.3 mm
• gold-plated stereo plug adaptor

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка