PANASONIC KX-TG1311FXH

1.348,00 ден.   Спореди

CALLER ID-MЕМОРИЈА 50 ПОВИЦИ
ТЕЛЕФОНСКА МЕМОРИЈА ЗА 50 БРОЕВИ
ПОВТОРНО РЕИЗБИРАЊЕ(ДО 10 БРОЕВИ)
20 МЕЛОДИИ
АЛАРМ / ЧАСОВНИК
АВТОМАТИЧКО ИЗБИРАЊЕ ( ДО 9 БРОЕВИ )
Стандардн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 1.348,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CALLER ID-MЕМОРИЈА 50 ПОВИЦИ
ТЕЛЕФОНСКА МЕМОРИЈА ЗА 50 БРОЕВИ
ПОВТОРНО РЕИЗБИРАЊЕ(ДО 10 БРОЕВИ)
20 МЕЛОДИИ
АЛАРМ / ЧАСОВНИК
АВТОМАТИЧКО ИЗБИРАЊЕ ( ДО 9 БРОЕВИ )
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка