PANASONIC klima ured UW12GKE

PANASONIC klima ured UW12GKE

25.047,00 ден.   Спореди

PANASONIC klima ured UW12GKE, Kapacitet na ladenje 3,3 kW, Kapacitet na greenje 3,7 kW, Ekološki plin R410A, Energetska klasa na ladenje B, Energetska klasa na greenje B, Nivo na bucava 31dB(A)/ 32 dB...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 25.047,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PANASONIC klima ured UW12GKE, Kapacitet na ladenje 3,3 kW, Kapacitet na greenje 3,7 kW, Ekološki plin R410A, Energetska klasa na ladenje B, Energetska klasa na greenje B, Nivo na bucava 31dB(A)/ 32 dB(A)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка