PANASONIC DMC-F3EP-K

4.999,00 ден.   Спореди

ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ
12.1 МЕГАПИКСЕЛИ (1/2.33")
4X ОПТИЧКИ ЗУМ
4Х ДИГИТАЛЕН ЗУМ
HD ВИДЕОКЛИП СО ЗВУК (1280X720 30FPS MOTION JPEG)
ОПТИЧЕН СТАБИЛИЗАТОР -OIS
2.7"( 6.9 CM) ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ
12.1 МЕГАПИКСЕЛИ (1/2.33")
4X ОПТИЧКИ ЗУМ
4Х ДИГИТАЛЕН ЗУМ
HD ВИДЕОКЛИП СО ЗВУК (1280X720 30FPS MOTION JPEG)
ОПТИЧЕН СТАБИЛИЗАТОР -OIS
2.7"( 6.9 CM) TFT LCD
40МВ ИНТЕГРИРАНА МЕМОРИЈА
СЛОТ ЗА SD/SDHC/SDXC
LI-ION БАТЕРИИ
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка