PANASONIC CQ-VD6503N

15.999,00 ден.   Спореди

4X50W MOCFET-RFS
6.5'' ИНКА ЕКРАН
ЕКРАН ТАЧ СКРИН-КОЛОР-ПАНЕЛ
ДАЛЕЧИНСКО
MP3/WMA-CD
РАДИО FM
DVD-DVD/VIDEO
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4X50W MOCFET-RFS
6.5'' ИНКА ЕКРАН
ЕКРАН ТАЧ СКРИН-КОЛОР-ПАНЕЛ
ДАЛЕЧИНСКО
MP3/WMA-CD
РАДИО FM
DVD-DVD/VIDEO
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи