Panasonic Инвертер клима CU/CS 12 GXE,Бела Боја  на внатрешната единица

Panasonic Инвертер клима CU/CS 12 GXE,Бела Боја на внатрешната единица

39.990,00 ден.   Спореди

Panasonic Инвертер клима CU/CS 12 GXE,Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, 12.000BTU, Моќност 3,3KW на ладење (од 16 до 46 степени целзиусови), 4,0KW на греење (од -15 до 24 степе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 39.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Panasonic Инвертер клима CU/CS 12 GXE,Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, 12.000BTU, Моќност 3,3KW на ладење (од 16 до 46 степени целзиусови), 4,0KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови), HD Filter, Anti-bacteria слој, автоматско чистење на воздухот, Оптимално еднострано крилце за воздушна струја, 4 брзини на вентилаторот, усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Тајмер, Auto Restart, Auto Changeover, Далечински управувач, Гас за разладување R-410, BLDC компресор, Антикорозивен финиш

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка