Pampero Aniversario

1.355,00 ден.   Спореди

Производител: Diageo
Шифра на производ: 351065
UPC: 8028286000325
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 32.5
Потекло : Венецуела
Категорија : Рум


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 1.355,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Diageo
Шифра на производ: 351065
UPC: 8028286000325
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 32.5
Потекло : Венецуела
Категорија : Рум

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи