PALIT VGA PALIT GT520, 1024mb, DDR3, CRT, DVI, HDMI, FAN

2.166,00 ден.   Спореди

PALIT VGA PALIT GT520, 1024mb, DDR3, CRT, DVI, HDMI, FAN


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.166,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PALIT VGA PALIT GT520, 1024mb, DDR3, CRT, DVI, HDMI, FAN

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GT520
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка