PALIT NVIDIA GTX650 OC 1024MB 128BIT D5 CRT+DVI+mHDMI OD

6.615,00 ден.   Спореди

Graficki procesor: nVidia® GeForce® GT 210 Memorija 512MB GDDR3 32bit Slot : PCI-Express 2.0 Stream procesor: 24 Takt na jadro: 500Mhz Takt na memorije 589Mhz Prikljucoci: HDMI, DVI-I Dual Link, VGA D...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 6.615,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Graficki procesor: nVidia® GeForce® GT 210 Memorija 512MB GDDR3 32bit Slot : PCI-Express 2.0 Stream procesor: 24 Takt na jadro: 500Mhz Takt na memorije 589Mhz Prikljucoci: HDMI, DVI-I Dual Link, VGA D-sub Garancija: 24 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка