Packard Bell Ente 69 BM

17.990,00 ден.   Спореди

Intel Quad-Core N3520 2.4 GHz 4GB DDR3/1600 SODIMM 500GB HDD SATA 5400rpm 15.6inc Crystal HD LED display Intel HD Graphics Gigabyte LAN, Wlan 802.11b/g/n DWD-R, CAMERA, Card Reader Bluetooth 4.0, HDMI


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Quad-Core N3520 2.4 GHz 4GB DDR3/1600 SODIMM 500GB HDD SATA 5400rpm 15.6inc Crystal HD LED display Intel HD Graphics Gigabyte LAN, Wlan 802.11b/g/n DWD-R, CAMERA, Card Reader Bluetooth 4.0, HDMI

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи