P8Z77-V LE, CPU Socket LGA1155, Intel Z77, 4DDR3(Dual Channel) , 1 x D-Sub + 1 x DVI + 1 x HDMI + 1 x DP, 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 + 1 x PCIe 2.0 x16 (@x4 mode), CrossFireX@x16/x4, SATA 6Gb/s (RAID 0,1,5,10)*2 + SATA 3Gb/s (RAID 0,1,5,10)*4, Additional s

8.790,00 ден.   Спореди

P8Z77-V LE, CPU Socket LGA1155, Intel Z77, 4DDR3(Dual Channel) , 1 x D-Sub + 1 x DVI + 1 x HDMI + 1 x DP, 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 + 1 x PCIe 2.0 x16 (@x4 mode), CrossFireX@x16/x4, SATA 6Gb/s (RAID 0,1,5,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.790,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


P8Z77-V LE, CPU Socket LGA1155, Intel Z77, 4DDR3(Dual Channel) , 1 x D-Sub + 1 x DVI + 1 x HDMI + 1 x DP, 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 + 1 x PCIe 2.0 x16 (@x4 mode), CrossFireX@x16/x4, SATA 6Gb/s (RAID 0,1,5,10)*2 + SATA 3Gb/s (RAID 0,1,5,10)*4, Additional storage SATA 6Gb/s*1 + 1*eSATA, 8-CH(HD), ATX, P/N: 90-MIBHPO-G0EAY0VZ

Онборд графичка yes
Сокет LGA1155
Чипсет Z77
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка