P7H55-M LX/SI

P7H55-M LX/SI

4.260,00 ден.   Спореди

P7H55-M LX/SI, Socket LGA1156, Intel H55, System, Memory 2DDR3(Dual Channel), DDR3 2200(O.C.)/1600/1333/1066, Graphic card Multi-VGA Output Support: DVI-D and RGB Ports Supports Microsoft® DirectX 10...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.260,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


P7H55-M LX/SI, Socket LGA1156, Intel H55, System, Memory 2DDR3(Dual Channel), DDR3 2200(O.C.)/1600/1333/1066, Graphic card Multi-VGA Output Support: DVI-D and RGB Ports Supports Microsoft® DirectX 10, Graphic slot 1 x PCIe 2.0, SATA 3Gb/s*6, Audio VIA VT1708S 8-Channel High Definition Audio CODEC, LAN Realtek 8112L Gigabit LAN PCIe controller, CPU Intel® Socket 1156 Core™ i7 Processor/Core™ i5 Processor, Supports Intel® Turbo Boost Technology, uATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка