®P5VD2-X, LGA775, VIA PT890, 1066/800/533, Memory DDR2 533/400, Graphic PCI-E x16, SATA*2(RAID 0, 1, JBOD), SATA II*2(RAID 0, 1, JBOD, one is External SATA), 1394 0, Audio 6-CH(HD), Lan Gb Realtek, ATX

1.351,00 ден.   Спореди

®P5VD2-X, LGA775, VIA PT890, 1066/800/533, Memory DDR2 533/400, Graphic PCI-E x16, SATA*2(RAID 0, 1, JBOD), SATA II*2(RAID 0, 1, JBOD, one is External SATA), 1394 0, Audio 6-CH(HD), Lan Gb Realtek, AT...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.351,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®P5VD2-X, LGA775, VIA PT890, 1066/800/533, Memory DDR2 533/400, Graphic PCI-E x16, SATA*2(RAID 0, 1, JBOD), SATA II*2(RAID 0, 1, JBOD, one is External SATA), 1394 0, Audio 6-CH(HD), Lan Gb Realtek, ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник

Добар ден, Сакам да прашам дали оваа матична подржава процесор Intel Pentium 4 3.40 GHz и дали производот се нарачува само преку интернет или може и на лице место во некоја од вашите продавници? Ви благодарам однапред.