®P5LD2 DELUXE, LGA775, Intel 945P/ICH7R 1066/800/533 1x PCIex161x PCIex16 @ x4 SpeedAGP, 4DDR2(Dual Channel), IDE 100*1+133*2+SATA II 3Gb/s*5External SATA 3Gb/s *1, Raid 1. ICH7R: RAID 0, 1, 10, 5 (SATA II *4 ports)2. Silicon Image 3132: RAID 0, 1

1.520,00 ден.   Спореди

®P5LD2 DELUXE, LGA775, Intel 945P/ICH7R 1066/800/533 1x PCIex161x PCIex16 @ x4 SpeedAGP, 4DDR2(Dual Channel), IDE 100*1+133*2+SATA II 3Gb/s*5External SATA 3Gb/s *1, Raid 1. ICH7R: RAID 0, 1, 10, 5 (S...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.520,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®P5LD2 DELUXE, LGA775, Intel 945P/ICH7R 1066/800/533 1x PCIex161x PCIex16 @ x4 SpeedAGP, 4DDR2(Dual Channel), IDE 100*1+133*2+SATA II 3Gb/s*5External SATA 3Gb/s *1, Raid 1. ICH7R: RAID 0, 1, 10, 5 (SATA II *4 ports)2. Silicon Image 3132: RAID 0, 1 ( SATA II *2 ports),LAN 1*1000M Marvell, Audio ALC882M-8CH, 1394x2*1394a, USBx8, ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка